2026-03-26

Vyriausybės atstovai dalyvavo valstybės sektoriaus lyderiams skirtoje konferencijoje

Vyriausybės atstovų įstaigos vadovybė ir kolegos kovo 24 dieną dalyvavo valstybės sektoriaus lyderiams skirtoje konferencijoje „Atea Public IT“, kuri vyko Vilniuje. 
Konferencija buvo skirta dalintis žiniomis, patirtimi ir praktiškai naudingomis įžvalgomis bei sprendimais, kurie padėtų valstybės organizacijoms kurti inovatyvią, perspektyvią ir saugią Lietuvą kartu su technologijomis.
 Konferencijos metu buvo diskutuojama apie tai, ko reikia, kad valstybės IT veiktų (geriau),  
ką kiekviena organizacija turi žinoti apie dirbtinio intelekto reguliavimą, kaip dirbtinis intelektas keičia viešąjį sektorių ir paslaugas, kaip suderinti inovacijas ir reguliavimą,  aptariamos NIS2 direktyvos pirmojo etapo įgyvendinimo aktualijos bei kitos aktualios informacinių technologijų temos.

Image (3).jpeg