Dažniausiai užduodami klausimai

Lietuvos Respublikos savivaldybių administracinės priežiūros įstatymo 2 straipsnio 1 dalis numato, jog Vyriausybės atstovas yra Vyriausybės skiriamas valstybės pareigūnas, atliekantis savivaldybių veiklos administracinę priežiūrą, tai yra prižiūrintis, ar savivaldybės laikosi Konstitucijos ir įstatymų, ar vykdo Vyriausybės nutarimus.
Plačiau apie Vyriausybės atstovą ir jo įgaliojimus, funkcijas galite susipažinti Savivaldybių administracinės priežiūros įstatymo 7-9 straipsniuose.

Nuoroda į Įstatymą.
 

Išsami informacija ir būdai, kaip pateikti prašymą, skundą ar kitą paklausimą žodžiu ar raštu yra nurodyta Vyriausybės atstovų įstaigos svetainėje.

Visą informaciją rasite čia 

Informacija Jums turi būti pateikiama ne vėliau kaip per 20 darbo dienų nuo prašymo gavimo įstaigoje dienos. Jeigu prašoma daug ar sudėtingos informacijos ar skundo nagrinėjimui reikia surinkti informaciją iš kitų įstaigų, Įstaiga turi teisę pratęsti šį terminą dar iki 20 dienų ir ne vėliau kaip kitą darbo dieną pranešti rašto pareiškėjui, nurodant pratęsimo priežastis.

Visą informaciją apie asmens duomenų tvarkymą Vyriausybės atstovų įstaigoje rasite čia.

Visi Vyriausybės atstovų įstaigoje vykstantys darbo konkursai yra vieši. Informacija apie juos skelbiama Vyriausybės atstovų įstaigos interneto svetainėje, skiltyje karjera.

Rekomenduojame susipažinti ir su Viešojo valdymo agentūros skelbimais apie konkursus į valstybės tarnautojų pareigas, Viešojo valdymo agentūros interneto svetainėje čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-31